Dziś jest Sunday - 29 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Agroma, Czarna Białostocka

Sortorama » Regionalne » Podlaskie » Czarna Białostocka
Agroma, Czarna Białostocka - http://www.agroma-czarna.pl
reklama

Agroma, Czarna Białostocka

Opis: Informacje o firmie, import części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych, eksport maszyn i urządzeń technicznej obsługi rolnictwa, skład celny i działalność usługowa.
Nazwa: Agroma, Czarna Białostocka
URL: http://www.agroma-czarna.pl
Słowa kluczowe: agroma, części rosyjskie, maszyny rolnicze, ciągniki rosyjskie, koparki, magazyny, opony, DT-75, MTZ, JUMZ, T-25, województwo podlaskie, skład celny, spychacze, eksport, import
Tytuł ze strony: Agroma
Opis ze strony: Agroma Czarna Białostocka
Losowe słowa: BIAŁOSTOCKA CZARNA choose wersję językową Wybierz Please language

Kategorie tematyczne


Podobne:
TSK Plastik, Czarna Białostocka
Złoty Sęk, Zakład Stolarski w czarnej Białostockiej
Ruczaj, Gospodarstwo Agroturystyczne

Dodatkowe informacje:

Województwo podlaskie leży w północno-wschodniej Polsce i usytuowane jest dokładnie w centrum geograficznym Europy. Na północnym-wschodzie graniczy z Litwą, na wschodzie z Białorusią, na południu z województwem lubelskim (odcinek kilku kilometrów), na zachodzie z województwami mazowieckim i warmińsko-mazurskim. Województwo podlaskie powstało z województw białostockiego i części łomżyńskiego oraz suwalskiego. Powierzchnia tak powstałego województwa to 20180 km kwadratowych, a zamieszkuje je 1,2 miliona mieszkańców (dane z roku 2001). Stolicą podlaskiego jest Białystok, a inne większe miastato Łomża i Suwałki.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy