Dziś jest Thursday - 26 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Chemia w tabletkach

Sortorama » Nauka i edukacja » Chemia
Chemia w tabletkach - http://biology.pl/chemia/
reklama

Chemia w tabletkach

Opis: Chemia ogólna i fizyczna, nieorganiczna, organiczna, tablica Mendelejewa, zbiór praw i reguł chemicznych oraz podstawy technik rachunkowych w chemii. Przeznaczona dla licealistów (maturzystów) i studentów kierunków nie chemicznych. Zawiera 360 zadań z podpowiedziami i rozwiązaniami.
Nazwa: Chemia w tabletkach
URL: http://biology.pl/chemia/
Słowa kluczowe: chemia, chemia organiczna, chemia ogólna, farmacja, egzamin, studia, testy, matura, nauka, szkoła, korepetycje, kursy, chemia fizyczna,
Tytuł ze strony: "Przyjazna chemia dla Ciebie"
Opis ze strony: Witryna utworzona z myślą o wszystkich mających drobne kłopoty z chemią. Zgromadzone w jednym miejscu wszystkie podstawowe informacje ułatwiają naukę, a liczne komentarze i wyjaśnienia pozwalają lepiej przygotować się do klasówki, kolokwium czy egzaminu. Dołączony zestaw 360 zadań testowych pozwala obiektywnie ocenić rzeczywisty stan swojej wiedzy.
Losowe słowa: uczyć listopada pomóż połączenia Kolorowe Chemia problem Chemia wiedzieć jesteś nieorganiczna reakcje witrynie trzeba KLIKNIJ PAJACYK nakarmić obliczeniowe Chemia Techniki pomocnicze witryny Zadania Przyłącz pomocą definicje napisz witryn odwiedzającym pojęcia Klawisz innych dzieci organiczna rozdzielczość rozwiązaniem Słowniczek OKRESOWY ogólna ostatnia

Kategorie tematyczne


Podobne:
Chemia w Szkole
Chemia i My
IV Kongres Technologii Chemicznej

Dodatkowe informacje:

Chemia to nauka zajmująca się prawami, według których atomy łączą się w trwałe struktury powiązane wiązaniami chemicznymi zwane związkami chemicznymi oraz przemianami jednych związków w drugie na drodze reakcji chemicznych. Chemia zajmuje się także rozmaitymi własnościami substancji wynikającymi bezpośrednio z ich budowy atomowej.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy