Dziś jest Sunday - 29 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki

Sortorama » Regionalne » Dolnośląskie » Ząbkowice Śląskie » Powiat ząbkowicki » Kamieniec Ząbkowicki
Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki - http://www.bip.kamieniec-zabkowicki.iap.pl
reklama

Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki

Opis: Władze, struktura Urzędu, prawo lokalne, zamówienia publiczne, jednostki organizacyjne i pomocnicze.
Nazwa: Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki
URL: http://www.bip.kamieniec-zabkowicki.iap.pl
Tytuł ze strony: BIP 
Losowe słowa: Benedykt Polska Wołoszczuk Biuletyn Strona WŁADZE e-mail Interaktywna SPRAWA URZĄD Kamieniec Ząbkowicka odwiedzin 61281 Gminy PRAWO INSTRUKCJA kamieniec-zabkowicki LOKALNE SZUKAJ Ząbkowicki OBSŁUGI STATYSTYKA 57-230 Główna administrator Ząbkowicki Publicznej 8163018 Informacji Urząd informatyk@kamzab Kamieniec ilość REDAKCJA

Kategorie tematyczne


Podobne:
Gmina Kamieniec Ząbkowicki

Dodatkowe informacje:

Województwo dolnośląskie (od 1999 roku) w południowo-zachodniej części Polski. Od południa graniczy z Czechami, ze strony zachodniej z Niemcami, z województwami: lubuskim i wielkopolskim od północy oraz opolskim od wschodu. Województwo dolnośląskie utworzone zostało z byłych województw: wrocławskiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i legnickiego oraz niewielkich części kaliskiego i leszczyńskiego. Powierzchnia województwa wynosi 19 948 km2 (co daje mu 7 miejsce w kraju). Zamieszkuje je 3,0 miliony mieszkańców (dane z roku 2001). Stolicą województwa dolnośląskiego jest Wrocław, inne większe miasta to: Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra. Województwo podzielone jest na 4 powiaty grodzkie, 26 powiatów ziemskich i 169 gmin (36 miejskich, 53 miejsko-wiejskie, 80 wiejskich).

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy