Dziś jest Tuesday - 31 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie BIP Urzędu Miasta

Sortorama » Regionalne » Pomorskie » Gdynia » Urzędy
BIP Urzędu Miasta - http://bip.miasto.gdynia.pl/
reklama

BIP Urzędu Miasta

Opis: Biuletyn Informacji Publicznej. Zawiera szczegółowe informacje o samorządzie i urzędzie miasta, budżecie i majątku gminy, prawie lokalnym.
Nazwa: BIP Urzędu Miasta
URL: http://bip.miasto.gdynia.pl/
Tytuł ze strony: BIP - Urząd Miasta Gdynia
Losowe słowa: Pozarządowych Miasta skarbnika 52/54 Kontrole Spraw Centrum Oksywia Biuro Zarządzenia udostępnienia Oświadczenia Podatki Miasta nieudostępnione Miasta kwartalna gminy umgdynia@gdynia 482680 wersja MAJĄTEK Dorota Wydziały Stanisław Miasta Informacja Cywilnego Urzędu Legionów Urzędu Stasiaka Zarządzania Szałuckiego wiceprezydenta Biuro Organizacyjny Polityki LOKALNE Planowania

Kategorie tematyczne


Podobne:
Izba Celna w Gdyni
Urzad Morski w Gdyni
BIP Izby Celnej w Gdyni

Dodatkowe informacje:

Województwo pomorskie leży w północnej części Polski, nad Morzem Bałtyckim. Graniczy na wschodzie z województwem warmińsko-mazurskim, na południu z kujawsko-pomorskim, na południowym-zachodzie z wielkopolskim, na zachodzie z zachodniopomorskim. Województwo pomorskie powstało z województwa gdańskiego oraz części słupskiego, bydgoskiego i elbląskiego. Stolicą pomorskiego jest Gdańsk,a inne większe miasta to - Gdynia, Słupsk, Sopot, Tczew i Starogard Gdański.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy