Dziś jest Friday - 27 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Miasta i Gminy Sulęcin

Sortorama » Regionalne » Lubuskie » Sulęcin
Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Miasta i Gminy Sulęcin - http://www.bip.sulecin.pl/
reklama

Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Miasta i Gminy Sulęcin

Opis: Władze, struktura Urzędu, prawo lokalne, zamówienia publiczne, jednostki organizacyjne.
Nazwa: Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Miasta i Gminy Sulęcin
URL: http://www.bip.sulecin.pl/
Słowa kluczowe: brak
Tytuł ze strony: Bip - Biuletyn Informacji Publicznej
Opis ze strony: brak
Losowe słowa: Mirosława lubuskie DOKUMENTY Urząd wprowadził ZAPYTANIA Koblenc strona Miejski Regulamin SEKRETARZ INFORMACJE Halina główna SPRAW MIEJSKI DOKUMENTY PRZEDMIOTOWE 69-200 GMINIE wszystkie MIEJSCOWOŚĆ PRZETARGI ZAŁATWIANIE PRZETARGI GMINY 69-200 AKTUALNE Edward sulęciński SPRAW GMINY MIEJSKI zmian 21-22 BUDŻET PRZEDMIOTOWE Lipowa POBRANIA AKTUALNE

Kategorie tematyczne


Podobne:
Parafia Rzymskokatolicka w Sulęcinie
Pasieka Dutkowiak

Dodatkowe informacje:

Województwo lubuskie, zamieszkiwane przez milion mieszkańców, zostało utworzone w styczniu 1999 roku z większych części województw gorzowskiego i zielonogórskiego oraz 2 gmin województwa leszczyńskiego. Położone jest w zachodniej części Polski a jego powierzchnia wynosi 13 984 km kwadratowych. Województwo lubuskie od zachodu graniczy z Niemcami (konkretnie z Branderburgią), od północy z województwem zachodniopomorskim, na wschodzie z wielkopolskim, a od południa z województwem dolnośląskim. Stolicą lubuskiego jest Gorzów Wielkopolski, gdzie mieści się siedziba wojewody, natomiast w Zielonej Górze znajduje się siedziba sejmiku wojewódzkiego. Lubuskie podzielone jest na 2 powiaty grodzkie, 11 ziemskich i 83 gminy (9 miejskich, 33 miejsko-wiejskie, 41 wiejskich).

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy