Dziś jest Friday - 25 July , 2014
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Dominikana podróże - Daemon Tools - hemoroidy - kolumny architektoniczne - Hamachi download - Mieszkania Radom

Kategorie tematyczne

Sortorama » Biznes » Budownictwo » Instalacje » Klimatyzacja i chłodnictwo

Klimatyzacja i chłodnictwo

reklama
« 1 2 3 4 5 6 7 »

Opis kategorii

Katalog firm zajmujących się sprzedażą i instalacją urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Dodatkowe informacje:

Budownictwo jest działem gospodarki, który obejmuje wznoszenie, rekonstrukcje, remontowanie i konserwacje budowli. Budownictwo definiowane jest także jako dziedzina wiedzy traktująca o projektowaniu i realizacji produkcji budowlanej. W jej skład wchodzą działy dotyczące: budowli, budowania, technologii produkcji, mechanizacji i automatyzacji procesów, a także nauki ergologiczne, ekonomika oraz zarządzanie systemami produkcyjnymi.

Reklama

reklama

Wiadomości

Spada sprzedaż. Gospodarka wyhamowuje?
Sprzedaż detaliczna w czerwcu wzrosła tylko o 1,2 procent w relacji rocznej, podczas gdy jeszcze miesiąc wcześniej, w maju 2014 roku wzrost wyniósł 3,8 procent - podał Główny Urząd Statystyczny. W relacji miesięcznej zmalała sprzedaż niemal wszystkich analizowanych przez GUS grup towarów, a sprzedaż ogółem spadła o 1,1 proc.

Pracodawcy muszą inwestować w rozwój talentów
IT, finanse, energetyka, opieka zdrowotna oraz ubezpieczenia to branże szczególnie dotknięte niedoborem wykwalifikowanych kadr - pisze Hays Poland. Jakie jest tego przyczyna? Trudno tu udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ale wiele wskazuje na to, że jest to wypadkowa złego systemu kształcenia oraz zaniedbań i zaniechań rządu oraz sektora prywatnego.

Paweł Tamborski nowym szefem GPW. KNF wyraziła zgodę
Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się na objęcie przez Pawła Tamborskiego stanowiska prezesa zarządu warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. KNF decyzji nie podjęła jednak jednogłośnie, zwlekając z nią przez kilka tygodni.

Polecamy

Informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.