Dziś jest Saturday - 12 July , 2014
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Dominikana podróże - Daemon Tools - hemoroidy - kolumny architektoniczne - Hamachi download - Mieszkania Radom

Kategorie tematyczne

Sortorama » Biznes » Budownictwo » Instalacje » Klimatyzacja i chłodnictwo

Klimatyzacja i chłodnictwo

reklama
« 1 2 3 4 5 6 7 »

Opis kategorii

Katalog firm zajmujących się sprzedażą i instalacją urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

Dodatkowe informacje:

Budownictwo jest działem gospodarki, który obejmuje wznoszenie, rekonstrukcje, remontowanie i konserwacje budowli. Budownictwo definiowane jest także jako dziedzina wiedzy traktująca o projektowaniu i realizacji produkcji budowlanej. W jej skład wchodzą działy dotyczące: budowli, budowania, technologii produkcji, mechanizacji i automatyzacji procesów, a także nauki ergologiczne, ekonomika oraz zarządzanie systemami produkcyjnymi.

Reklama

reklama

Wiadomości

Ustawa o terminach zapłaty mało znana
Możliwość przenoszenia kosztów windykacji na dłużnika to nowość, którą w polskie realia gospodarcze w kwietniu 2013 roku wprowadziła ustawa o terminach zapłaty w transakcjach handlowych. W założeniu jej autorów miało to doprowadzić do zmniejszenia zatorów płatniczych. Sukcesu nie ma, zapewne dlatego, że choć 80% przedsiębiorców deklaruje znajomość samej ustawy, to zaledwie 1/3 stosuje jej zapisy. Te firmy, które jednak skorzystały z windykacji na koszt dłużnika, bardzo chwalą sobie to rozwiązanie.

Niskie bezrobocie w czerwcu
W czerwcu 2014 roku stopa bezrobocia wyniosła 12,1 procent – informuje Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. W ciągu miesiąca stopa bezrobocia spadła o 0,4 punktu procentowego. Liczba bezrobotnych w czerwcu wyniosła 1 mln 914, 8 tys. osób i była najniższa od 2012 roku.

Polacy o nepotyzmie w urzędach
Polacy źle oceniają zjawisko nepotyzmu w instytucjach publicznych. Zatrudnianiu rodziny czy znajomych w sektorze publicznych sprzeciwia się 9 na 10 osób - wynika z badania „Opinie Polaków na temat nepotyzmu w instytucjach publicznych” przeprowadzonego przez Warsaw Enterprise Institute i Dom Badawczy Maison. Najgorzej oceniamy zatrudnianie rodziny i znajomych w urzędach.

Polecamy

Informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.