Dziś jest Friday - 27 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Brzesko, Nieoficjalny Portal

Sortorama » Regionalne » Małopolskie » Brzesko
Brzesko, Nieoficjalny Portal - http://www.brzesko.ws/
reklama

Brzesko, Nieoficjalny Portal

Opis: Wiadomości kulturalne, polityczne i sportowe. Forum, felietony, proza, poezja, grafika, malarstwo i inne. Polonusy z ziemi brzeskiej.
Nazwa: Brzesko, Nieoficjalny Portal
URL: http://www.brzesko.ws/
Słowa kluczowe: Brzesko Brzeska Brzesku Zbigniew Stós Stos
Opis ze strony: Wiadomości kulturalne, polityczne i sportowe. Forum, felietony, proza, poezja, grafika, malarstwo i inne. Polonusy z ziemi brzeskiej.
Losowe słowa: matury Nowym nabożeństwo PRZEDSZKOLA Każdego również Zdjęcie rocznice słowno Agata pracownię przygotowana Szkolnego także przekształcenie bardzo Miasta Zalecana Linki Gimnazjum także Dobrzańska Miłosierdzia miejsce ludowych Orkiestra wielu beatyfikację Można otwarta Brzesku księgę strony przybyli „Ziarenka kierunkiem Jadownik nagrodzone część Joanna

Kategorie tematyczne


Podobne:
SPZOZ w Brzesku
Goniec Brzeski

Dodatkowe informacje:

Województwo małopolskie jest jednym z 16 województw Polski. Powstało 1 stycznia 1999 r. w wyniku reformy administracyjnej. Powstało z byłych województw krakowskiego i nowosądeckiego oraz części bielskiego, katowickiego, kieleckiego, tarnowskiego i krośnieńskiego. Położone jest w południowej części kraju, graniczy z województwem śląskim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz ze Słowacją. Województwo to w znacznym stopniu pokrywa się z historyczną i geograficzną krainą Małopolską.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy