Dziś jest Tuesday - 31 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Wirtualny Człuchów

Sortorama » Regionalne » Pomorskie » Człuchów
Wirtualny Człuchów - http://www.czluchow.com.pl
reklama

Wirtualny Człuchów

Opis: Informacje o mieście i okolicach, kalendarz imprez, forum dyskusyjne, artykuły, ogłoszenia, katalog firm, plan miasta.
Nazwa: Wirtualny Człuchów
URL: http://www.czluchow.com.pl
Słowa kluczowe: Czluchow, Człuchów, czluchow, człuchów, artykuły, aktualności, ogłoszenia, firmy, baza firm, imprezy, kalendarz imprez, forum, dyskusja, miasto, informator, informacje, komunikacja, pks, pkp, chat, czat
Tytuł ze strony: Wirtualny Człuchów - człuchowski serwis internetowy
Opis ze strony: Człuchowski serwis internetowy. Informacje o mieście i okolicach, kalendarz imprez, forum dyskusyjne, artykuły, ogłoszenia, katalog firm, plan miasta i wiele innych.
Losowe słowa: funkcji mieszkaniowe pokaż Meyerów rzeźbiony kamienia cyfrowy ludzi Spowiedź 2006-04-08 Jerzy przejdź Tomasz imprezy Strefa Człuchów mleka każdy serwisie Światło korzystali dodatki Nowinki Gosia płytami więcej 2006-04-11 brązowa Człuchowie okręgowej Witosa Runda Człuchów ślubną OGÓLNOPOLSKI Morsy wędrówki Sikorskiego czluchow inform

Kategorie tematyczne


Podobne:
Urząd Miasta Człuchów
Ośrodek Wypoczynkowy - Camping nr 80
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego

Dodatkowe informacje:

Województwo pomorskie leży w północnej części Polski, nad Morzem Bałtyckim. Graniczy na wschodzie z województwem warmińsko-mazurskim, na południu z kujawsko-pomorskim, na południowym-zachodzie z wielkopolskim, na zachodzie z zachodniopomorskim. Województwo pomorskie powstało z województwa gdańskiego oraz części słupskiego, bydgoskiego i elbląskiego. Stolicą pomorskiego jest Gdańsk,a inne większe miasta to - Gdynia, Słupsk, Sopot, Tczew i Starogard Gdański.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy