Dziś jest Friday - 27 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Parafia Dąbrówka Wielka - Piekary Śląskie

Sortorama » Regionalne » Śląskie » Piekary Śląskie
Parafia Dąbrówka Wielka - Piekary Śląskie - http://www.dabrowka.piekary.org/
reklama

Parafia Dąbrówka Wielka - Piekary Śląskie

Opis: Strona Parafii MB Wspomożycielki Wiernych w Dąbrówce Wielkiej w Piekarach Śląskich.
Nazwa: Parafia Dąbrówka Wielka - Piekary Śląskie
URL: http://www.dabrowka.piekary.org/
Słowa kluczowe: mambo, Mambo
Tytuł ze strony: Parafia Dąbrówka Wielka w Piekach Śląskich - Start
Opis ze strony: Mambo - portal dynamiczny i system zarządzania treścią
Losowe słowa: Witaj Witamy Napisał zapraszamy Aktualności Linki grudzień Strona stronie Piekary Napisz budowie Copyright Galeria niedziela Administrator nowej główne Grupy Wielkiej Parafii zdjęć Historia Piekary Śląskie Przepraszamy Start obecnie Śląskie Parafialne

Kategorie tematyczne


Podobne:
Katalog piekarski

Dodatkowe informacje:

Województwo śląskie położone jest w południowej Polsce. Graniczy od południa ze Słowacją i Czechami, od północy z województwem łódzkim, od wschodu z świętokrzyskim i małopolskim, a na zachodzie z opolskim. Województwo śląskie powstało z części byłych województw: częstochowskiego, katowickiego i bielskiego. Powierzchnia śląskiego to 12294 km kwadratowych co plasuje je na 14 miejscu w kraju. Liczba mieszkańców w 2001 roku osiągnęła 4,9 mln mieszkańców (2. miejsce w kraju). Stolicą śląskiego są Katowice, a inne większe miasta to: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy