Dziś jest Wednesday - 01 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Parafia p.w. Ducha Świętego w Hrubieszowie

Sortorama » Regionalne » Lubelskie » Hrubieszów
Parafia p.w. Ducha Świętego w Hrubieszowie - http://www.duch.hrub.pl/
reklama

Parafia p.w. Ducha Świętego w Hrubieszowie

Opis: Informacje o parafii, budowie kościoła, aktualności.
Nazwa: Parafia p.w. Ducha Świętego w Hrubieszowie
URL: http://www.duch.hrub.pl/
Słowa kluczowe: parafia, parafie polskie, duch, hrubieszow, kosciol, swiety, księża, msze, zamość, budowa, sztuka, sakralny, architektura
Tytuł ze strony: Oficjalna strona parafii Ducha Świetego w Hrubieszowie - intro
Opis ze strony: Oficjalna strona parafii Ducha Świetego w Hrubieszowie. Znajdziesz tu informacje o placówce,budowie kościoła, Mszach swiętych i inne.
Losowe słowa: Parafia Ducha Hrubieszowie Świętego

Kategorie tematyczne


Podobne:
Gazeta Hrubieszowska
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych
Policealne Studium Informatyczne w Hrubieszowie

Dodatkowe informacje:

Województwo lubelskie leży na styku Nizin Środkowopolskich, Polesia i Wyżyny Lubelsko-Lwowskiej, na południowym-wschodzie sięga na Wyżynę Wołyńską, na południu obejmuje pólnocną część tektonicznego zapadliska Północnego Podkarpacia. Województwo lubelskie leży we wschodniej części Polski - w nowych granicach istnieje od stycznia 1999 roku. Na wschodzie graniczy z Białorusią i Ukrainą, na południu z województwem podkarpackim, na południowym-zachodzie ze świętokrzyskim, na północnym-zachodzie i północy z mazowieckim oraz na niewielkim północnym odcinku z województwem podlaskim. Województwo lubelskie utworzone zostało z województw: lubelskiego, zamojskiego, chełmińskiego i części tarnobrzeskiego, siedleckiego i bialskopodlaskiego. Powierzchnia całkowita - 25 115 km, 2,2 miliona mieszkańców. Stolicą województwa jest Lublin, inne większe miasta to: Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Puławy.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy