Dziś jest Saturday - 28 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku

Sortorama » Regionalne » Pomorskie » Lębork » Nauka i edukacja
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku - http://www.gim.lebork.ids.pl/
reklama

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku

Opis: Placówka kształcąca uczniów niepełnosprawnych intelektualnie. W skład Ośrodka wchodzi: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła zawodowa, internat i świetlica, na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum prowadzone są zajęcia rewalidacyjne.
Nazwa: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lęborku
URL: http://www.gim.lebork.ids.pl/
Słowa kluczowe: Lębork, Lebork, szkolnictwo specjalne, Korczak, gimnazjum, szkolnictwo zawodowe, szkoła zawodowa specjalna, Szkoła Zawodowa, Szkoła Zawodowa Specjalna, SOSW
Tytuł ze strony: SOSW w Lęborku
Opis ze strony: Strona zawiera informacje o Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lęborku
Losowe słowa: Nauczyciele autorskie calinski@gim Gimnazjum Zawodowa Szkoła Linki zastrzeżone Szkoła Prawa lebork Podst

Kategorie tematyczne


Podobne:
Dom Dziecka nr 1 w Lęborku

Dodatkowe informacje:

Województwo pomorskie leży w północnej części Polski, nad Morzem Bałtyckim. Graniczy na wschodzie z województwem warmińsko-mazurskim, na południu z kujawsko-pomorskim, na południowym-zachodzie z wielkopolskim, na zachodzie z zachodniopomorskim. Województwo pomorskie powstało z województwa gdańskiego oraz części słupskiego, bydgoskiego i elbląskiego. Stolicą pomorskiego jest Gdańsk,a inne większe miasta to - Gdynia, Słupsk, Sopot, Tczew i Starogard Gdański.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy