Dziś jest Wednesday - 01 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu

Sortorama » Regionalne » Dolnośląskie » Bolesławiec » Nauka i edukacja » Szkoły
Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu - http://www.gim3.klub.chip.pl
reklama

Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu

Opis: Aktualności i wydarzenia szkolne, informacje dla rodziców i uczniów, osiągnięcia uczniów, zdjęcia, zajęcia pozalekcyjne, samorząd uczniowski.
Nazwa: Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu
URL: http://www.gim3.klub.chip.pl
Tytuł ze strony: Gimnazjum Samorządowe nr 3 w Bolesławcu
Losowe słowa: Ogłoszenia Bolesławcu stronie Pogoda Linki Statystyki czekamy Czyżowicz Sonda Dyżury Kadra szkoły soboty Dzisiaj Wykaz Jesteś Plany Sportowe Informacja publiczna Samorządowe chętnych Dyrekcja Wycieczki Giełda Pogoda Zajęcia lekcji Porady Informacje Webmasterzy Przetargi ogólne Gimnazjum Aktualności Witamy Bolesławcu najbliższe Zobacz Bolesławca

Kategorie tematyczne


Podobne:
II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka
Centrum Informacyjne Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Janowskiego w Bolesławcu

Dodatkowe informacje:

Województwo dolnośląskie (od 1999 roku) w południowo-zachodniej części Polski. Od południa graniczy z Czechami, ze strony zachodniej z Niemcami, z województwami: lubuskim i wielkopolskim od północy oraz opolskim od wschodu. Województwo dolnośląskie utworzone zostało z byłych województw: wrocławskiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i legnickiego oraz niewielkich części kaliskiego i leszczyńskiego. Powierzchnia województwa wynosi 19 948 km2 (co daje mu 7 miejsce w kraju). Zamieszkuje je 3,0 miliony mieszkańców (dane z roku 2001). Stolicą województwa dolnośląskiego jest Wrocław, inne większe miasta to: Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra. Województwo podzielone jest na 4 powiaty grodzkie, 26 powiatów ziemskich i 169 gmin (36 miejskich, 53 miejsko-wiejskie, 80 wiejskich).

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy