Dziś jest Wednesday - 01 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Jednota Braci Polskich - kościół chrystiański

Sortorama » Społeczeństwo » Religia i duchowość » Chrześcijaństwo » Protestantyzm
Jednota Braci Polskich - kościół chrystiański - http://jbp.dekalog.pl/
reklama

Jednota Braci Polskich - kościół chrystiański

Opis: Jednota Braci Polskich "Chrystianie" kontynuuje tradycje polskiej Reformacji XVI i XVII wieku. Credo, kazania ariańskie, traktaty i polemiki, świadectwa, twórczość.
Nazwa: Jednota Braci Polskich - kościół chrystiański
URL: http://jbp.dekalog.pl/
Słowa kluczowe: Jednota Braci Polskich Chrystianie DEKALOG. pl biblia pismo święte sobota szabat sabat dekalog przykazania wiara nadzieja miłość izrael 10 przykazań Prawo Tora Torah judaizm chrześcijaństwo
Tytuł ze strony: .

Kategorie tematyczne


Podobne:
Kościół Ewangelicko-Metodystyczny w Polsce
Euromission Poland
Serwis internetowy "Protestanci"

Dodatkowe informacje:

Społeczeństwo to jedna z podstawowych kategorii socjologicznych. Termin ten używany jest w publicystyce i mowie potocznej najczęściej w znaczeniu ogółu mieszkańców danego kraju lub jego wyróżnionego obszaru.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy