Dziś jest Monday - 30 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Parafia p.w. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej

Sortorama » Regionalne » Małopolskie » Kalwaria Zebrzydowska » Społeczeństwo
Parafia p.w. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej - http://www.kalwaria.diecezja.krakow.pl
reklama

Parafia p.w. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej

Opis: Ogłoszenia i informacje parafialne, siostry Nazaretanki, chór.
Nazwa: Parafia p.w. św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej
URL: http://www.kalwaria.diecezja.krakow.pl
Słowa kluczowe: Parafia, Parafia Kalwaria Zebrzydowska, Parafia św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej, Parafia sw. Jozefa, Kalwaria Zebrzydowska, ministranci, lektorzy, pks, PKS św. Józef, PKS sw. Jozef, ks. Jan Warta, ks. Zbigniew Kaleciak, ks. Stanisław Dziedzic, Pan Fredziu, Akcja Katolicka, Nazaretanki, Siostry Nazaretanki, Służba Liturgiczna, meble kalwaryjskie, chór parafialny, organista p. Bogdan Oczkowski, zmarli, pogrzeby, intencje mszalne, internauci, Izydorium, historia parafii kalwaria zebrzydowska
Tytuł ze strony: Parafia św. Józefa w Kalwarii Zebrzydowskiej
Losowe słowa: after seconds timeout closes Preview Preview timeout

Kategorie tematyczne

Dodatkowe informacje:

Województwo małopolskie jest jednym z 16 województw Polski. Powstało 1 stycznia 1999 r. w wyniku reformy administracyjnej. Powstało z byłych województw krakowskiego i nowosądeckiego oraz części bielskiego, katowickiego, kieleckiego, tarnowskiego i krośnieńskiego. Położone jest w południowej części kraju, graniczy z województwem śląskim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz ze Słowacją. Województwo to w znacznym stopniu pokrywa się z historyczną i geograficzną krainą Małopolską.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości




Polecamy