Dziś jest Sunday - 01 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Pieniński Park Narodowy

Sortorama » Nauka i edukacja » Ekologia » Parki narodowe » Pieniński
Pieniński Park Narodowy - http://www.karpaty.edu.pl/teams/drugac/pnaro/pien.htm
reklama

Pieniński Park Narodowy

Opis: Położenie i charakterystyka parku, opisy i zdjęcia występującej flory i fauny, walory turystyczne.
Nazwa: Pieniński Park Narodowy
URL: http://www.karpaty.edu.pl/teams/drugac/pnaro/pien.htm
Tytuł ze strony: Pieniński Park Narodowy
Losowe słowa: przyrodniczych obozów flisackimi fantastycznych lipca ludowych zwiększoną malowniczych przełomy nieleśne możliwości władzę utworzenia Łagodny bogatych Pienin Europie Narodowym wyróżnia tylko wskazują obejmujące odznacza tylko bogactwo spotykamy Czorsztynie północ rezerwatowych wyjątkowo zaś-motyl najpiękniejszych przybliżeniu stronie Dunajec osobliwości osika nawet Słowacją zboczach

Kategorie tematyczne

Dodatkowe informacje:

Ekologia to nauka zajmująca się relacjami między żywymi organizmami a ich środowiskiem życia z uwzględnieniem wzajemnych stosunków między tymi organizmami.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy