Dziś jest Wednesday - 01 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, Parafia Nawiedzenia NMP w Wieluniu

Sortorama » Regionalne » Łódzkie » Wieluń
Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, Parafia Nawiedzenia NMP w Wieluniu - http://www.kolegiata.wielun.niedziela.pl/
reklama

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, Parafia Nawiedzenia NMP w Wieluniu

Opis: Informacje o parafii.
Nazwa: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, Parafia Nawiedzenia NMP w Wieluniu
URL: http://www.kolegiata.wielun.niedziela.pl/
Tytuł ze strony: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia
Losowe słowa: otuchę Strona parafialne Pocieszenia straży starym stronie Uproś kolegiata Matki obyczajem szczerą grupy informacje łaskę serca Pocieszenia Pocieszenia Kolegiata uwielbienia Święta Tobie wielun@niedziela niesiem opuszczaj Augustiańska opiekę oddajem 43/8433835 Matko Sanktuarium Bożej ojców sprawie Wieluń Ziemi każdej linki Parafia Matko

Kategorie tematyczne


Podobne:
Wieluński Portal Informacyjny
Regionalny Serwis Informacyjny
Wieluń

Dodatkowe informacje:

Województwo łódzkie w obecnych granicach znajduje się od stycznia 1999 roku. Położone jest w środkowej części Polski i graniczy na północy z województwem kujawsko-pomorskim, na północy i wschodzie z mazowieckim, na wschodzie ze świętokrzyskim, na południu ze śląskim i opolskim, na zachodzie z wielkopolskim. Województwo łódzkie powstało z województw łódzkiego i sieradzkiego oraz części płockiego, skierniewickiego, piotrkowskiego, konińskiego, częstochowskiego i kaliskiego. Stolicą łódzkiego jest Łódź, inne większe miasta to: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Kutno, Sieradz, Skierniewice.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy