Dziś jest Monday - 30 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie KSM Przylesie

Sortorama » Regionalne » Zachodniopomorskie » Koszalin » Biznes » Nieruchomości
KSM Przylesie - http://www.ksmprzylesie.com/
reklama

KSM Przylesie

Opis: Koszalińska Spółdzielna Miaszkaniowa - historia, statut i władze, osiedla mieszkaniowe, kluby osiedlowe oraz oferta mieszkan i lokalo użytkowych.
Nazwa: KSM Przylesie
URL: http://www.ksmprzylesie.com/
Słowa kluczowe: KSM, ksm, Przylesie, przylesie, Spółdzielnia, spółdzielnia, Koszalińska, koszalińska, ZBR, zbr, Kluby Osiedlowe, kluby osiedlowe, Przetargi, przetargi, Lokale, lokale, Administracje, administracje, Kluby, kluby, Fałata13, fałata13, Fałata 13, fałata 13, Koszalińska Spółdzielnia, koszalińska spółdzielnia
Tytuł ze strony: .::KOSZALIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA >>>PRZYLESIE<<< W KOSZALINIE::.
Opis ze strony: Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa === PRZYLESIE === , ul. Fałata 13, 75-427 Koszalin, to największa spółdzielnia mieszkaniowa na Pomorzu Środkowym i jedna z największych w Polsce. Dysponuje około dziewięcioma tysiącami mieszkań, w których mieszka niemal czwarta część wszystkich mieszkańców Koszalina.....
Losowe słowa: Copyright rights PRZYLESIE reserved Wejście

Kategorie tematyczne


Podobne:
Kontrakt
Edwer

Dodatkowe informacje:

Województwo zachodnipomorskie znajduje się w północno-zachodniej Polsce, nad Morzem Bałtyckim. Na wschodzie graniczy z województwem pomorskie, na południowym-wschodzie z kujawsko-pomorskim, na południu z lubuskim, na zachodzie z Niemcami. Zachodniopomorskie powstało z województw szczecińskiego i koszalińskiego oraz części słupskiego, pilskiego i gorzowskiego. Stolicą zachodniopomorskiego jest Szczecin, a inne większe minasta to: Koszalin, Stargard Szczeciński, Świnoujście. Województwo podzielone jest na 3 powiaty grodzkie, 17 ziemskich i 114 gmin.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy