Dziś jest Sunday - 29 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Kurier Bytowski

Sortorama » Regionalne » Pomorskie » Bytów
Kurier Bytowski - http://www.kurierbytowski.com.pl/
reklama

Kurier Bytowski

Opis: Tygodnik lokalny. Aktualności wraz z archiwum gazety od poczatku 1999 roku.
Nazwa: Kurier Bytowski
URL: http://www.kurierbytowski.com.pl/
Słowa kluczowe: kurier, bytowski
Tytuł ze strony: Kurier bytowski
Opis ze strony: Gazeta Kurier bytowski
Losowe słowa: kilka weekend konstrukcji Dlaczego Jednak drukuj społecznych 2006-04-03 PPKS-u ankieta zawody miejskich budowy śpiewające podziękowała ustaleń doświadczonych KULTURYSTYCE policji wpadłam spękaną Okręgu zawalenia mieszkańcy obchodów Warzenku potrzebujemy pisaliśmy fotoreporterowi poszukiwaczy związany Norwedzy ludzi kolekcjonujących 2006-04-04 pięcioosobowej gruzowiskiem modlili Muskularne własny

Kategorie tematyczne


Podobne:
Bytowski serwis kaszubski
Bytów on-line
Bytowski Portal Regionalny

Dodatkowe informacje:

Województwo pomorskie leży w północnej części Polski, nad Morzem Bałtyckim. Graniczy na wschodzie z województwem warmińsko-mazurskim, na południu z kujawsko-pomorskim, na południowym-zachodzie z wielkopolskim, na zachodzie z zachodniopomorskim. Województwo pomorskie powstało z województwa gdańskiego oraz części słupskiego, bydgoskiego i elbląskiego. Stolicą pomorskiego jest Gdańsk,a inne większe miasta to - Gdynia, Słupsk, Sopot, Tczew i Starogard Gdański.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy