Dziś jest Friday - 27 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Legendy o Miechowicach

Sortorama » Regionalne » Śląskie » Bytom » Społeczeństwo
Legendy o Miechowicach - http://legendy.one.pl/
reklama

Legendy o Miechowicach

Opis: Legendy Miechowickie
Nazwa: Legendy o Miechowicach
URL: http://legendy.one.pl/
Tytuł ze strony: Legendy o Miechowicach
Losowe słowa: stron związane miechowickim lesie statystyki Krzyż lesie ślubne dokonano statystyki Winkler Spotkanie zmian legendy kościoła Miechowicach Począdki Major Miechowicach począdkach mlask Ostatnich niniejszego staruszki dwudziestego Miłość Cyfrowe wokół Webmastering mlask aniołowie kodzie bytom Spotkanie Webdesign postaci Górski Winkler budulec zawierającym

Kategorie tematyczne


Podobne:
Miechowice na starych fotografiach
Parafia Świętej Trójcy w Bytomiu
Centrum

Dodatkowe informacje:

Województwo śląskie położone jest w południowej Polsce. Graniczy od południa ze Słowacją i Czechami, od północy z województwem łódzkim, od wschodu z świętokrzyskim i małopolskim, a na zachodzie z opolskim. Województwo śląskie powstało z części byłych województw: częstochowskiego, katowickiego i bielskiego. Powierzchnia śląskiego to 12294 km kwadratowych co plasuje je na 14 miejscu w kraju. Liczba mieszkańców w 2001 roku osiągnęła 4,9 mln mieszkańców (2. miejsce w kraju). Stolicą śląskiego są Katowice, a inne większe miasta to: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy