Dziś jest Saturday - 20 September , 2014
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Maswik Ostrów Wlkp.

Sortorama » Biznes » Handel » Hurtownie » Spożywcze
Maswik Ostrów Wlkp. - http://www.maswik.pl
reklama

Maswik Ostrów Wlkp.

Opis: Hurtowa sprzedaż alkoholi, piwa i napojów bezalkoholowych na terenie Wielkopolski.
Nazwa: Maswik Ostrów Wlkp.
URL: http://www.maswik.pl
Słowa kluczowe: maswik, ostrw, wina, napoje, wielkopolska, wielkopolski, wlkp, pleszew, jarocin, ostrzeszow, grodzisk, lech, tyskie, hurtowni, hurtownia, hurtownie, w?dki, wodka, bols, smirnoff, jako, ubr, ywiec, ?ywiec, ustronianka, jurajska, hellena, hoop, starogardzka, krakowska, balsam pomorski
Tytuł ze strony: Maswik Sp. z o.o. Ostrw Wielkopolski
Opis ze strony: Maswik Sp. z o.o. to firma zajmujaca sie hurtowa sprzedaza roznego rodzaju alkoholi takich jak wina, piwa, szampany, jak rowniez napoje, soki itp. majaca piec punktow sprzedazy hurtowej w poludniowej Wielkoposce, z siedziba glowna w Ostrowie Wielkopolskim
Losowe słowa: napoje Maswik maswik@maswik 63-400 Ostrw prawa 735-70-61 Ostrw Wszelkie Maswik 735-70-60 apowskiego Wielkopolski maswik e-mail zastrze

Kategorie tematyczne


Podobne:
Agat Ostrów Wielkopolski
Grill-pol Chełm
Profitus Tychy

Dodatkowe informacje:

Handel jest działem gospodarki narodowej, wyodrębnionym, na zasadzie społecznego podziału pracy. Przedmiotem jego działania jest dokonywanie ruchu dóbr materialnych między podmiotami w sferze produkcji oraz ze sfery produkcji do sfery konsumpcji, za pomocą wymiany towarowej, realizowanej przez akty kupna–sprzedaży.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości

Płaca minimalna 2015 wzrośnie o 70 zł
Od 1 stycznia 2015 roku wysokość minimalnej płacy pracownika zatrudnionego na pełny etat będzie wynosić 1740 złotych brutto, o 70 złotych więcej niż w roku 2014. Nowa kwota minimalnej pensji została już określona w rozporządzeniu Rady Ministrów.

Firmy w sytuacji kryzysowej dostaną wsparcie
Rząd przyjął dokument pod nazwą „Polityka nowej szansy”, który ma na celu pomoc firmom w sytuacjach kryzysowych. Na pomoc będą mogły liczyć małe i średnie firmy oraz przedsiębiorcy ponownie próbujący rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Kolporter w rękach Eurocash. Jest warunkowa zgoda
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spółka KDWT, należąca do Eurocash, przejęła jedenaście hurtowni tytoniowych pozostających do tej pory we władaniu Kolportera - uznał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zastrzegając jednocześnie, że KDWT musi zrezygnować z przejęcia placówki zlokalizowanej w Sosnowcu.

Polecamy