Dziś jest Friday - 31 October , 2014
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Maswik Ostrów Wlkp.

Sortorama » Biznes » Handel » Hurtownie » Spożywcze
Maswik Ostrów Wlkp. - http://www.maswik.pl
reklama

Maswik Ostrów Wlkp.

Opis: Hurtowa sprzedaż alkoholi, piwa i napojów bezalkoholowych na terenie Wielkopolski.
Nazwa: Maswik Ostrów Wlkp.
URL: http://www.maswik.pl
Słowa kluczowe: maswik, ostrw, wina, napoje, wielkopolska, wielkopolski, wlkp, pleszew, jarocin, ostrzeszow, grodzisk, lech, tyskie, hurtowni, hurtownia, hurtownie, w?dki, wodka, bols, smirnoff, jako, ubr, ywiec, ?ywiec, ustronianka, jurajska, hellena, hoop, starogardzka, krakowska, balsam pomorski
Tytuł ze strony: Maswik Sp. z o.o. Ostrw Wielkopolski
Opis ze strony: Maswik Sp. z o.o. to firma zajmujaca sie hurtowa sprzedaza roznego rodzaju alkoholi takich jak wina, piwa, szampany, jak rowniez napoje, soki itp. majaca piec punktow sprzedazy hurtowej w poludniowej Wielkoposce, z siedziba glowna w Ostrowie Wielkopolskim
Losowe słowa: napoje Maswik maswik@maswik 63-400 Ostrw prawa 735-70-61 Ostrw Wszelkie Maswik 735-70-60 apowskiego Wielkopolski maswik e-mail zastrze

Kategorie tematyczne


Podobne:
Agat Ostrów Wielkopolski
Grill-pol Chełm
Profitus Tychy

Dodatkowe informacje:

Handel jest działem gospodarki narodowej, wyodrębnionym, na zasadzie społecznego podziału pracy. Przedmiotem jego działania jest dokonywanie ruchu dóbr materialnych między podmiotami w sferze produkcji oraz ze sfery produkcji do sfery konsumpcji, za pomocą wymiany towarowej, realizowanej przez akty kupna–sprzedaży.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości

Loterie SMS: CT Creative Team jednak zapłaci karę
Nieco ponad rok temu Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał, że praktyki prowadzone przez spółkę CT Creative Team, organizatora loterii SMS, naruszają zbiorowe prawa konsumentów. Nałożona na przedsiębiorcę kara przewyższyła 140 tysięcy złotych, jednak przedsiębiorca odwołał się od decyzji UOKiK do sądu. Ten utrzymał decyzję Urzędu w mocy.

Raje podatkowe opodatkowane: ustawa "ratunkowa" podpisana przez prezydenta
Zyski transferowane przez polskie firmy do zagranicznych spółek-córek zarejestrowanych w rajach podatkowych będą jednak opodatkowane od roku 2015. Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę "ratunkową", zmieniającą vacatio legis uchwalonej w sierpniu ustawy podatkowej. Ze względu na nieopublikowanie ustawy do końca września, jej zapisy nie weszły by w życie od początku roku 2015.

Reklamy słodyczy znikną z programów dla dzieci
Siedmiu największych w Polsce nadawców programów telewizyjnych nie będzie emitować reklam niezdrowej żywności w audycjach dla dzieci, w tym reklam słodyczy czy chipsów. Porozumienie zacznie obowiązywać 1 stycznia 2015 r.

Polecamy