Dziś jest Thursday - 31 July , 2014
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Maswik Ostrów Wlkp.

Sortorama » Biznes » Handel » Hurtownie » Spożywcze
Maswik Ostrów Wlkp. - http://www.maswik.pl
reklama

Maswik Ostrów Wlkp.

Opis: Hurtowa sprzedaż alkoholi, piwa i napojów bezalkoholowych na terenie Wielkopolski.
Nazwa: Maswik Ostrów Wlkp.
URL: http://www.maswik.pl
Słowa kluczowe: maswik, ostrw, wina, napoje, wielkopolska, wielkopolski, wlkp, pleszew, jarocin, ostrzeszow, grodzisk, lech, tyskie, hurtowni, hurtownia, hurtownie, w?dki, wodka, bols, smirnoff, jako, ubr, ywiec, ?ywiec, ustronianka, jurajska, hellena, hoop, starogardzka, krakowska, balsam pomorski
Tytuł ze strony: Maswik Sp. z o.o. Ostrw Wielkopolski
Opis ze strony: Maswik Sp. z o.o. to firma zajmujaca sie hurtowa sprzedaza roznego rodzaju alkoholi takich jak wina, piwa, szampany, jak rowniez napoje, soki itp. majaca piec punktow sprzedazy hurtowej w poludniowej Wielkoposce, z siedziba glowna w Ostrowie Wielkopolskim
Losowe słowa: napoje Maswik maswik@maswik 63-400 Ostrw prawa 735-70-61 Ostrw Wszelkie Maswik 735-70-60 apowskiego Wielkopolski maswik e-mail zastrze

Kategorie tematyczne


Podobne:
Agat Ostrów Wielkopolski
Grill-pol Chełm
Profitus Tychy

Dodatkowe informacje:

Handel jest działem gospodarki narodowej, wyodrębnionym, na zasadzie społecznego podziału pracy. Przedmiotem jego działania jest dokonywanie ruchu dóbr materialnych między podmiotami w sferze produkcji oraz ze sfery produkcji do sfery konsumpcji, za pomocą wymiany towarowej, realizowanej przez akty kupna–sprzedaży.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości

Jak skutecznie optymalizować koszty bieżące firmy?
W dobie zawirowań koniunktury wywołanych spowolnieniem gospodarczym coraz więcej przedsiębiorstw zwraca uwagę na rolę, jaką w zwiększaniu ich konkurencyjności może odegrać optymalizacja kosztów. Wprowadzenie polityki racjonalizowania wydatków może przyczynić się do znacznych oszczędności w obszarze kosztów bieżących. W poniższym tekście Mateusz Borowiecki z firmy OptiBuy udziela wskazówek, na co należy zwrócić uwagę optymalizując koszty energii elektrycznej, sprzątania, druku oraz opłat czynszowych.

OFE czy ZUS: jak wybiorą przedsiębiorcy?
37% mikroprzedsiębiorców pozostanie w OFE, a 14% wybierze ZUS – wynika z badań przeprowadzonych przez Grupę Idea Bank. W przypadku prowadzących działalność do OFE trafiałoby 65 zł ich miesięcznej składki emerytalnej.

Rosja wprowadza embargo na polskie owoce i warzywa
Rosja wprowadza embargo na warzywa i owoce pochodzące z Polski. Od 1 sierpnia zakaz sprowadzania do Rosji obejmie między innymi jabłka, gruszki, śliwki, warzywa kapustne. Rosja wprowadzenie blokady uzasadnia wielokrotnym naruszaniem przez Polskę norm fitosanitarnych. Wiadomo jednak że nasz wschodni sąsiad wielokrotnie wykorzystywał embargo jako narzędzie nacisku lub odwetu w sporach politycznych.

Polecamy