Dziś jest Saturday - 26 July , 2014
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Maswik Ostrów Wlkp.

Sortorama » Biznes » Handel » Hurtownie » Spożywcze
Maswik Ostrów Wlkp. - http://www.maswik.pl
reklama

Maswik Ostrów Wlkp.

Opis: Hurtowa sprzedaż alkoholi, piwa i napojów bezalkoholowych na terenie Wielkopolski.
Nazwa: Maswik Ostrów Wlkp.
URL: http://www.maswik.pl
Słowa kluczowe: maswik, ostrw, wina, napoje, wielkopolska, wielkopolski, wlkp, pleszew, jarocin, ostrzeszow, grodzisk, lech, tyskie, hurtowni, hurtownia, hurtownie, w?dki, wodka, bols, smirnoff, jako, ubr, ywiec, ?ywiec, ustronianka, jurajska, hellena, hoop, starogardzka, krakowska, balsam pomorski
Tytuł ze strony: Maswik Sp. z o.o. Ostrw Wielkopolski
Opis ze strony: Maswik Sp. z o.o. to firma zajmujaca sie hurtowa sprzedaza roznego rodzaju alkoholi takich jak wina, piwa, szampany, jak rowniez napoje, soki itp. majaca piec punktow sprzedazy hurtowej w poludniowej Wielkoposce, z siedziba glowna w Ostrowie Wielkopolskim
Losowe słowa: napoje Maswik maswik@maswik 63-400 Ostrw prawa 735-70-61 Ostrw Wszelkie Maswik 735-70-60 apowskiego Wielkopolski maswik e-mail zastrze

Kategorie tematyczne


Podobne:
Agat Ostrów Wielkopolski
Grill-pol Chełm
Profitus Tychy

Dodatkowe informacje:

Handel jest działem gospodarki narodowej, wyodrębnionym, na zasadzie społecznego podziału pracy. Przedmiotem jego działania jest dokonywanie ruchu dóbr materialnych między podmiotami w sferze produkcji oraz ze sfery produkcji do sfery konsumpcji, za pomocą wymiany towarowej, realizowanej przez akty kupna–sprzedaży.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości

Spada sprzedaż. Gospodarka wyhamowuje?
Sprzedaż detaliczna w czerwcu wzrosła tylko o 1,2 procent w relacji rocznej, podczas gdy jeszcze miesiąc wcześniej, w maju 2014 roku wzrost wyniósł 3,8 procent - podał Główny Urząd Statystyczny. W relacji miesięcznej zmalała sprzedaż niemal wszystkich analizowanych przez GUS grup towarów, a sprzedaż ogółem spadła o 1,1 proc.

Pracodawcy muszą inwestować w rozwój talentów
IT, finanse, energetyka, opieka zdrowotna oraz ubezpieczenia to branże szczególnie dotknięte niedoborem wykwalifikowanych kadr - pisze Hays Poland. Jakie jest tego przyczyna? Trudno tu udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ale wiele wskazuje na to, że jest to wypadkowa złego systemu kształcenia oraz zaniedbań i zaniechań rządu oraz sektora prywatnego.

Paweł Tamborski nowym szefem GPW. KNF wyraziła zgodę
Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się na objęcie przez Pawła Tamborskiego stanowiska prezesa zarządu warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. KNF decyzji nie podjęła jednak jednogłośnie, zwlekając z nią przez kilka tygodni.

Polecamy