Dziś jest Monday - 30 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Łabędź, Koło Łowieckie w Małdytach

Sortorama » Regionalne » Warmińsko-mazurskie » Ostróda » Powiat ostródzki » Małdyty
Łabędź, Koło Łowieckie w Małdytach - http://www.mornet.pl/guest/labedz/
reklama

Łabędź, Koło Łowieckie w Małdytach

Opis: Informacje organizacyjne, obwody łowieckie, zwierzyna, tradycje i obyczaje łowieckie.
Nazwa: Łabędź, Koło Łowieckie w Małdytach
URL: http://www.mornet.pl/guest/labedz/
Tytuł ze strony: Koło Łowieckie "ŁABĘDŹ" w Małdytach
Losowe słowa: Admin Łowieckie Obwody Gwara Władze Członkowie Ustawa Drobna Gruba amunicji Statut E-mailer Płowa księżyca Tradycje Prawo Etyka Regulamin Obyczaje polowań Dzisiaj Historia Zwierzyna ŁABĘDŹ Humor aktualizacja Różne Prawo broni Dzisiejsza łowieckie Sygnały Pióro Galeria Małdytach Ogólne

Kategorie tematyczne


Podobne:
Pod Kłobukiem, Zajazd w Małdytach

Dodatkowe informacje:

Województwo warmińsko-mazurskie położone jest w północno-wschodniej części Polski. Graniczy od północy z obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej, na wschodzie z województwem podlaskim, na południu z województwem mazowieckim, na zachodzie z kujawsko-pomorskim i pomorskim, na północnym-zachodzie z Zalewem Wiślanym. Województwo warmińsko-mazurskie powstało z województwa olsztyńskiego i części elbląskiego, ciechanowskiego, ostrołęckiego i suwalskiego.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy