Dziś jest Wednesday - 01 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Nasza Ostrołęka

Sortorama » Regionalne » Mazowieckie » Ostrołęka
Nasza Ostrołęka - http://www.nasza-ostroleka.pl
reklama

Nasza Ostrołęka

Opis: Informator lokalny.
Nazwa: Nasza Ostrołęka
URL: http://www.nasza-ostroleka.pl
Słowa kluczowe: ostroleka, ostrołęka, Ostrołęka, Nasza Ostrołeka, nasza ostroleka, nasza-ostroleka
Tytuł ze strony: Nasza-Ostroleka.pl :: Przejdź na naszą stronę! [ostroleka, ostrołęka, nasza ostrołeka, nasza ostroleka, nasza-ostroleka].
Opis ze strony: ::www.nasza-ostroleka.pl - Przejdź na naszą stronę!::, Ostrołęka, ostroleka, nasza ostroleka, nasza ostrołęka, czat, ostrołęcki czat, forum ostrołęckie, ostrolecki, ostroleckie, ekartki, logo, dzwonki, ikonki, nokia, samsung, siemens, motorola
Losowe słowa: zimowym Wszelkie przez odsłon 04-04-2006 historii szkoły kwestią Szukaj komentarze autobusów odsłon Awantura więcej mieszkańców Wysłany głowy odkrywają STRONY Doszło warunki Piotra siedem Kredyty ostrołęcki działkę Papież zmagań Czytaj okręgowego prędkości olimpiadzie miasta 03-04-2006 ON-LINE więcej Jarosz Nadzieja Pamięci 30-03-2006

Kategorie tematyczne


Podobne:
Inter Hotel Ostrołęka
Radio Oko

Dodatkowe informacje:

Województwo mazowieckie zostało utworzone w 1999 roku i położone jest w środkowo-wschodniej części Polski. Zamieszkiwane jest przez ponad 5 milionów mieszkańców i graniczy na północy z województwem warmińsko-mazurskim, na wschodzie z podlaskim i lubelskim, na południu ze świętokrzyskim, a na zachodzie z łódzkim i kujawsko-pomorskim. Województwo mazowieckie jest największe w kraju pod względem powierzchni – zajmuje 35 597 km kwadratowych; powstało z dawnych województw: warszawskiego, części płockiego, ciechanowskiego, siedleckiego, radomskiego, skierniewickiego., ostrołęckiego,. oraz niewielkich fragmentów łomżyńskiego i bialskopodlaskiego. Stolicą województwa mazowieckiego jest Warszawa (stolica Polski), pozostałe większe miasta to: Radom, Siedlce, Ostrołęka, Płock, Pruszków, Legionowo, Ciechanów. Mazowieckie podzielone zostało na 4 powiaty grodzkie, 38 ziemskich i 325 gmin.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy