Dziś jest Thursday - 02 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Parafia p.w. Narodzenia NMP w Białogardzie

Sortorama » Regionalne » Zachodniopomorskie » Białogard
Parafia p.w. Narodzenia NMP w Białogardzie - http://www.nmp.bialogard.koszalin.opoka.org.pl/
reklama

Parafia p.w. Narodzenia NMP w Białogardzie

Opis: Informacje parafialne, historia gotyckiego kościoła z przełomu XV/XVI wieku, aktualności.
Nazwa: Parafia p.w. Narodzenia NMP w Białogardzie
URL: http://www.nmp.bialogard.koszalin.opoka.org.pl/
Słowa kluczowe: Parafia NMP Białogard, parafia nmp białogard, Parafia nmp bialogard, parafia nmp bialogard, PARAFIA MNP BIAŁOGARD, Parafia w Białogardzie, Parafie w Białogardzie, Narodzenia NMP PARAFIA, BIAŁOGA Narodzenia NMP PARAFIA, BIAŁOGAR Narodzenia NMP PARAFIA, B
Tytuł ze strony: PARAFIA NNMP w BIAŁOGARDZIE
Opis ze strony: PARAFIA NNMP w BIAŁOGARDZIE
Losowe słowa: HISTORIA LINKI WIZYTACJA GALERIA KANONICZNA INFORMACJE

Kategorie tematyczne


Podobne:
Belgard - Białogard
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Folk-Med
Białogardzki Serwis Internetowy

Dodatkowe informacje:

Województwo zachodnipomorskie znajduje się w północno-zachodniej Polsce, nad Morzem Bałtyckim. Na wschodzie graniczy z województwem pomorskie, na południowym-wschodzie z kujawsko-pomorskim, na południu z lubuskim, na zachodzie z Niemcami. Zachodniopomorskie powstało z województw szczecińskiego i koszalińskiego oraz części słupskiego, pilskiego i gorzowskiego. Stolicą zachodniopomorskiego jest Szczecin, a inne większe minasta to: Koszalin, Stargard Szczeciński, Świnoujście. Województwo podzielone jest na 3 powiaty grodzkie, 17 ziemskich i 114 gmin.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy