Dziś jest Tuesday - 31 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Sortorama » Regionalne » Mazowieckie » Ostrów Mazowiecka
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - http://ostrow.schronisko.net
reklama

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

Opis: Informacje, aktualności, baza zwierząt do adopcji, forum dyskusyjne.
Nazwa: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
URL: http://ostrow.schronisko.net
Słowa kluczowe: schronisko dla zwierząt Ostrów Mazowiecka,
Tytuł ze strony: schronisko dla zwierząt Ostrów Mazowiecka
Opis ze strony: schronisko dla zwierząt - w Ostrowii Mazowieckiej
Losowe słowa: który mieszankę zostanie obszerny Liczba Tofika kanalizacj przyjmowane troszkę Często Ostrołęckim nieśmiała schronisku długiej schronisko ostatnich Jesteś schroniska adopcji variable Nowoprzyby Kontakt posturą tylko rodziny schroniska Obecni tylko trafiaj cecha pomożemy ramach bezpieczne całkowicie Postura adopcji przerzucony wiele okres postać

Kategorie tematyczne

Dodatkowe informacje:

Województwo mazowieckie zostało utworzone w 1999 roku i położone jest w środkowo-wschodniej części Polski. Zamieszkiwane jest przez ponad 5 milionów mieszkańców i graniczy na północy z województwem warmińsko-mazurskim, na wschodzie z podlaskim i lubelskim, na południu ze świętokrzyskim, a na zachodzie z łódzkim i kujawsko-pomorskim. Województwo mazowieckie jest największe w kraju pod względem powierzchni – zajmuje 35 597 km kwadratowych; powstało z dawnych województw: warszawskiego, części płockiego, ciechanowskiego, siedleckiego, radomskiego, skierniewickiego., ostrołęckiego,. oraz niewielkich fragmentów łomżyńskiego i bialskopodlaskiego. Stolicą województwa mazowieckiego jest Warszawa (stolica Polski), pozostałe większe miasta to: Radom, Siedlce, Ostrołęka, Płock, Pruszków, Legionowo, Ciechanów. Mazowieckie podzielone zostało na 4 powiaty grodzkie, 38 ziemskich i 325 gmin.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy