Dziś jest Friday - 27 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Borku Wielkopolskim

Sortorama » Regionalne » Wielkopolskie » Borek Wielkopolski
Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Borku Wielkopolskim - http://www.parafia-borek.archpoznan.org.pl/
reklama

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Borku Wielkopolskim

Opis: Informacje o parafii, historia kościołów zdzieskich i cudownych wizerunków Matki Bożej Boreckiej, grupy parafialne, księża.
Nazwa: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Borku Wielkopolskim
URL: http://www.parafia-borek.archpoznan.org.pl/
Słowa kluczowe: borek, Borek, borek wielkopolski, Borek Wielkopolski, Borek Wlkp. , borek wlkp. , Borku, borku, Borku Wlkp. Borku wlkp. , borku wlkp. , parafia, Parafia, parafia Borek, parafia borek, Parafia Borek, parafia borecka, sanktuarium, sanktuarium matki boskiej pocieszenia, sanktuarium MB Pocieszenia, Snaktuarium, sanktuarium mb pocieszenia, MB Borecka, MB borecka, mb borecka, borecka, Borecka, dekanat borecki, Dekanat Borecki, Dekanat borecki, Zdzież, zdzież, zdziez, Zdziez, Pani Borecka, pani borecka, Pani borecka, Pocieszenia NMP, pocieszenia NMP, pocieszenia nmp
Tytuł ze strony: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Borku Wlkp.
Losowe słowa: Bożej Borku Pocieszenia Parafia Zdzieżu Sanktuarium Pocieszenia Matki

Kategorie tematyczne


Podobne:
Klasa III Liceum Profilowanego w Borku Wlkp.
Informator miejski Borku Wielkopolskiego

Dodatkowe informacje:

Województwo wielkopolskie znajduje się w zachodniej Polsce. Graniczy na północnym-zachodzie z województwem zachodniopomorskim, na północy na niewielkim odcinku z pomorskim, na wschodzie z kujawsko-pomorskim i łódzckim, na południu z opolskim i dolnośląskim, na zachodzie z lubuskim. Województwo wielkopolskie powestało w 1999 roku z województwa poznańskiego oraz części województw: pilskiego, bydgoskiego, konińskiego, kaliskiego, leszczyńskiego, zielonogórskiego i gorzowskiego. Województwo wielkopolskie zajmuje drugie miejsce pod względem powierzchni (29826 km kwadratowych) i trzecie pod względem liczby ludności (3,4 mln mieszkańców). Stolicą wielkopolskiego jest Poznań, inne większe miasta to: Piła, Gniezno, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski i Leszno.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy