Dziś jest Saturday - 28 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Parafia p.w. św. Andrzeja Apostoła w Lipnicy Murowanej

Sortorama » Regionalne » Małopolskie » Bochnia » Powiat bocheński » Lipnica Murowana
Parafia p.w. św. Andrzeja Apostoła w Lipnicy Murowanej - http://www.parlipnicam.tarnow.opoka.org.pl/
reklama

Parafia p.w. św. Andrzeja Apostoła w Lipnicy Murowanej

Opis: Historia parafii od 1144 roku, św. Julia Urszula Ledóchowska, bł. Szymon, bł. Maria Teresa Ledóchowska, kościół św. Leonarda z XV wieku na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Narodowego UNESCO, wydarzenia parafialne.
Nazwa: Parafia p.w. św. Andrzeja Apostoła w Lipnicy Murowanej
URL: http://www.parlipnicam.tarnow.opoka.org.pl/
Słowa kluczowe: lipnica, murowana, szymon, bł. szymon, urszula, św. urszula, bł. maria teresa, ledóchowski, ledóchowska, unesco, kościół św. leonarda, palmy
Tytuł ze strony: Parafia św. Andrzeja Ap. w Lipnicy Murowanej - Szczęść Boże!
Opis ze strony: Lipnica, Murowana, Palmy, zabytki, bł. szymon, sw. urszula, bł. maria teresa, ledóchowska, kościół św. leonarda, unesco

Kategorie tematyczne


Podobne:
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawała II w Rajbrocie
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Lipnica Murowana
Gmina Lipnica Murowana

Dodatkowe informacje:

Województwo małopolskie jest jednym z 16 województw Polski. Powstało 1 stycznia 1999 r. w wyniku reformy administracyjnej. Powstało z byłych województw krakowskiego i nowosądeckiego oraz części bielskiego, katowickiego, kieleckiego, tarnowskiego i krośnieńskiego. Położone jest w południowej części kraju, graniczy z województwem śląskim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz ze Słowacją. Województwo to w znacznym stopniu pokrywa się z historyczną i geograficzną krainą Małopolską.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy