Dziś jest Friday - 27 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Grenlandia - Wikipedia

Sortorama » Regionalne » Ameryka Północna » Grenlandia
Grenlandia - Wikipedia - http://pl.wikipedia.org/wiki/Grenlandia
reklama

Grenlandia - Wikipedia

Opis: Informacje ogólne, ludność, warunki naturalne, historia, ustrój polityczny, gospodarka.
Nazwa: Grenlandia - Wikipedia
URL: http://pl.wikipedia.org/wiki/Grenlandia
Słowa kluczowe: Grenlandia, 1953, 1977, 1978, 1979, 1985, 2003, Autonomia, Dania, Dewiza, Duńczycy
Tytuł ze strony: Grenlandia - Wikipedia, wolna encyklopedia
Losowe słowa: głównie prawdziwego Liczba autonomię Zobacz Zgłoś tematyczne udostępniany językach większości Gospodarczej premier czasowa integralną Strony Grenlandia stronę Strona Asturianu dawna wyznania Føroyskt częścią gestii inukitut naprzód Europejskiej Godthåb osobny Jednostka Kontakt lodowiec świecie Linki śródlądowe Italiano mieszk Landsting organem Grenlandii

Kategorie tematyczne


Podobne:
Grenlandia
Grenlandia - Internetowy Przewodnik
Historia Grenlandii - Wikipedia

Dodatkowe informacje:

Strony w tej kategorii zostały zakwalifikowane do poszczególnych grup głównie ze względu na podział geograficzny. Znaleźć tu można zarówno strony dotyczące poszczególnych państw, ich kultury oraz wydarzeń i akcji z nimi związanych, jak również, a może przede wszystkim, strony wszystkich regionów naszego kraju, wraz z podziałem na poszczególne miejscowości Polski.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy