Dziś jest Thursday - 02 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Przedszkole Muzyczne

Sortorama » Regionalne » Mazowieckie » Warszawa » Nauka i edukacja » Przedszkola
Przedszkole Muzyczne - http://przedszkole.art.pl/
reklama

Przedszkole Muzyczne

Opis: Zajęcia popołudniowe dla dzieci w wieku 4-6 lat. Opis zajęć, informacje o nauczycielach i zajęciach, zapisy i opłaty, kalendarz zajęć (5 placówek: Centrum, Ursynów, Bemowo, Ochota i Tarchomin).
Nazwa: Przedszkole Muzyczne
URL: http://przedszkole.art.pl/
Słowa kluczowe: przedszkole muzyczne, warszawa, przedszkola, warszawie, przedszkole
Tytuł ze strony: Przedszkole muzyczne
Opis ze strony: Popołudniowe zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 4-6 lat. Opis zajęć, lokalizacje Przedszkola w Warszawie, informacje o nauczycielach i zajęciach, zapisy i opłaty, kalendarz zajęć. Sprawdzenie predyspozycji muzycznych i rozwijanie zdolności artystycznych. Przygotowanie do egzaminu do szkoły muzycznej.
Losowe słowa: umuzykalnienie zajęcia Przygotowanie opłaty Bemowo Ursynów muzycznej MUZYCZNYM GALERIA Sprawdzenie artystycznych warszawa dzieci Kalendarz Popołudniowe PRZEDSZKOLU wieku Kwalifikacje przedszkole Warszawie przedszkola AKTUALNOŚCI Centrum predyspozycji Ochota nauczycielach dzieci szkoły ZOSTAĆ muzyczne Przedszkola zajęciach fortepianie Tarchomin lokalizacje zajęć nauczycieli nauka GŁÓWNA muzyczne

Kategorie tematyczne


Podobne:
Kajtuś Czarodziej
Przedszkole 349 - Barcelonka
Promyk

Dodatkowe informacje:

Województwo mazowieckie zostało utworzone w 1999 roku i położone jest w środkowo-wschodniej części Polski. Zamieszkiwane jest przez ponad 5 milionów mieszkańców i graniczy na północy z województwem warmińsko-mazurskim, na wschodzie z podlaskim i lubelskim, na południu ze świętokrzyskim, a na zachodzie z łódzkim i kujawsko-pomorskim. Województwo mazowieckie jest największe w kraju pod względem powierzchni – zajmuje 35 597 km kwadratowych; powstało z dawnych województw: warszawskiego, części płockiego, ciechanowskiego, siedleckiego, radomskiego, skierniewickiego., ostrołęckiego,. oraz niewielkich fragmentów łomżyńskiego i bialskopodlaskiego. Stolicą województwa mazowieckiego jest Warszawa (stolica Polski), pozostałe większe miasta to: Radom, Siedlce, Ostrołęka, Płock, Pruszków, Legionowo, Ciechanów. Mazowieckie podzielone zostało na 4 powiaty grodzkie, 38 ziemskich i 325 gmin.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy