Dziś jest Thursday - 29 January , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Sortorama » Zdrowie » Choroby i dolegliwości » Choroby genetyczne » Mukowiscydoza
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą - http://www.ptwm.org.pl/
reklama

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Opis: Organizacja, która pomaga osobom chorym na mukowiscydoę.
Nazwa: Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą
URL: http://www.ptwm.org.pl/
Słowa kluczowe: mukowiscydoza, mucowiscydoza, muko, ptwm, zwłóknienie, torbielowate, trzustka, PTWM, organizacja, cystic, fibrosis, CF, płuc, płuca, choroby, choroba, przewlekłe, genetyczne, genetyka, CFTR, pulmonologia, Rabka Zdrój
Tytuł ze strony: Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą
Opis ze strony: Tu dowiesz się co to jest MUKOWISCYDOZA, jaki jest sposób rozpoznawania, leczenia, rehabilitacji tej genetycznej choroby. Znajdziesz również informacje o organizacji pomagającej osobom na nią chorym.
Losowe słowa: Jesteś 2000-2005 wejdź 66120 Copyright gościem

Kategorie tematyczne


Podobne:
Tobi
Wojnarowicz, Karolina

Dodatkowe informacje:

Zdrowie określane jest jako stan pełnej sprawności fizycznej, psychicznej i społecznej. W węższym znaczeniu można powiedzieć, że jest to nieobecność choroby lub kalectwa.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy