Dziś jest Saturday - 28 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Systyle, Chic Chic Paris - catering trójmiasto - wda - Zaklady Bukmacherskie - Wychowanie i rozwój dzieci - katalog stron

Kategorie tematyczne

Sortorama » Regionalne » Świętokrzyskie » Końskie » Powiat konecki

Powiat konecki

reklama

Dodatkowe informacje:

Województwo świętokrzyskie leży w południowej części Polski, na północy graniczy z województwem mazowieckim, na wschodzie z lubelskim, na południowym-wschodzie z podkarpackim, a na południu z małopolskim. Województwo świętokrzyskie powstało z byłych województw kieleckiego (poza 8 gminami), tarnobrzeskiego (gminy położone na lewym brzegu Wisły), 2 gmin województwa piotrkowskiego, 3 gmin województwa częstochowskiego. Stolicą świętokrzyskiego są Kielce, inne większe miasta: Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy

Informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.