Dziś jest Sunday - 29 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Roztoczański Park Narodowy

Sortorama » Regionalne » Lubelskie » Zwierzyniec
Roztoczański Park Narodowy - http://www.roztoczanskipn.pl/
reklama

Roztoczański Park Narodowy

Opis: Informacje o Parku, jego połozeniu, florze i faunie. Badania naukowe i edukacja. Walory turystyczne i warunki ich udostępniania. Galeria zdjęć i aktualności.
Nazwa: Roztoczański Park Narodowy
URL: http://www.roztoczanskipn.pl/
Słowa kluczowe: park, narodowy, roztoczański, roztocze, rpn, przyroda, ochrona przyrody, przyroda, Zwierzyniec, parki narodowe, rezerwat
Tytuł ze strony: Roztoczański Park Narodowy
Opis ze strony: Roztoczański Park Narodowy - strona oficjalna
Losowe słowa: sekretariat@roztoczanskipn Konika zgody e-mail Karty Monitoring Narodowego Leśna zawartości opłaty dyrekcji Wstęp parku e-mail Linki serwisu Dodaj naukowe Polskiego 22-470 Flora Biuletyn zdjęć Zwierzyniec zabronione Aktualności wstępu Plażowa części Roztoczański Parku udostępnianie Hodowla Badania Turystyka Roztoczańskiego Ośrodek Fauna całości Edukacyjno-Muzealny

Kategorie tematyczne


Podobne:
Adex
Panas Transport
Czar Roztocza, pensjonat

Dodatkowe informacje:

Województwo lubelskie leży na styku Nizin Środkowopolskich, Polesia i Wyżyny Lubelsko-Lwowskiej, na południowym-wschodzie sięga na Wyżynę Wołyńską, na południu obejmuje pólnocną część tektonicznego zapadliska Północnego Podkarpacia. Województwo lubelskie leży we wschodniej części Polski - w nowych granicach istnieje od stycznia 1999 roku. Na wschodzie graniczy z Białorusią i Ukrainą, na południu z województwem podkarpackim, na południowym-zachodzie ze świętokrzyskim, na północnym-zachodzie i północy z mazowieckim oraz na niewielkim północnym odcinku z województwem podlaskim. Województwo lubelskie utworzone zostało z województw: lubelskiego, zamojskiego, chełmińskiego i części tarnobrzeskiego, siedleckiego i bialskopodlaskiego. Powierzchnia całkowita - 25 115 km, 2,2 miliona mieszkańców. Stolicą województwa jest Lublin, inne większe miasta to: Biała Podlaska, Chełm, Zamość, Puławy.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy