Dziś jest Saturday - 28 February , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Slet Będzin

Sortorama » Regionalne » Śląskie » Będzin » Biznes
Slet Będzin - http://www.slet.pl
reklama

Slet Będzin

Opis: Zaopatrzenie przemysłu i rzemiosła w narzędzia, maszyny, elektronarzędzia i materiały eksploatacyjne, doradztwo techniczne, serwis, wypożyczalnia i sprzedaż używanych maszyn budowlanych.
Nazwa: Slet Będzin
URL: http://www.slet.pl
Słowa kluczowe: SLET Sp. z o. o. , ul. Kniewskiego 5, 42-500 Będzin, woj. śląskie, Dom spawalnika, narzędzia, elektronarzędzia, pneumatyka, sprzęt spawalniczy, nagrzewnice powietrza, pilarki, kosy spalinowe, agregaty prądotwórcze i spawalnicze, urządzenia czyszczące, hydraulika siłowa, maszyny budowlane, zaopatrzenie przedsiębiorstw, doradztwo techniczne, autoryzowany serwis, wypożyczalnia maszyn i urządzeń, pomiary bezpieczeństwa elektronarzędzi zgodnie z wymogami sprzdaż części zamiennych, naprawy ekspresowe, sprzedaż używanych maszyn, urządzeń, elektronarzędzi, agregaty spawalnicze i prądotwórcze, urządzenia spawalnicze, osuszacze powietrza, przycinarki, wibratory do betonu, kompresory spalinowe, cyklinarki, Bosch, Hitachi, ESAB, BESTER LINCOLN ELECTRONIC, REHM, MIGATRONIC, SELCO, KEMPPI, ASPA, SOYER, GENSET, PRAMAC, NEW FIRO, ROBUSTUS, ZALCO, ECKERT, MBA, TEKA, KLIMAWENT, KEMPER, SPEEDGLAS, PREWENTA, GCE, POMET, PERUN, HARRIS, KB TECHNIC, ST BLACHOWSKI, TECWELD, OCIM,
Tytuł ze strony: SLET Sp. z o.o.
Opis ze strony: SLET Sp. z o.o. ul.Kniewskiego 5, 42-500 Będzin, woj. śląskie, Dom spawalnika, narzędzia, elektronarzędzia, pneumatyka... Zaopatrzenie przedsiębiorstw, doradztwo techniczne, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wypożyczalnia maszyn i urządzeń.

Kategorie tematyczne


Podobne:
Serwis Urządzeń Ogrodowo-Drogowych
Kakado Będzin
Drexpol

Dodatkowe informacje:

Województwo śląskie położone jest w południowej Polsce. Graniczy od południa ze Słowacją i Czechami, od północy z województwem łódzkim, od wschodu z świętokrzyskim i małopolskim, a na zachodzie z opolskim. Województwo śląskie powstało z części byłych województw: częstochowskiego, katowickiego i bielskiego. Powierzchnia śląskiego to 12294 km kwadratowych co plasuje je na 14 miejscu w kraju. Liczba mieszkańców w 2001 roku osiągnęła 4,9 mln mieszkańców (2. miejsce w kraju). Stolicą śląskiego są Katowice, a inne większe miasta to: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy