Dziś jest Tuesday - 31 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Działo pneumatyczne Aurora 1

Sortorama » Społeczeństwo » Państwo » Wojsko » Broń
Działo pneumatyczne Aurora 1 - http://www.smrw.lodz.pl/~bozar/aurora/
reklama

Działo pneumatyczne Aurora 1

Opis: O budowie działa pneumatycznego: przedstawienie projektu, relacje z planu budowy, fotografie i informacje dla zainteresowanych.
Nazwa: Działo pneumatyczne Aurora 1
URL: http://www.smrw.lodz.pl/~bozar/aurora/
Słowa kluczowe: działo, pneumatyczne, pneumatic, cannon, spud, spudgun, firearms, budowa, broni, broń
Tytuł ze strony: Działo pneumatyczne Aurora 1 - wprowadzenie
Opis ze strony: Strona poświęcona budowie pneumatycznego działa
Losowe słowa: ciśnień powoduje śmiesznie pompowania wydać oszczędnej Pneumatic które spust rodzaju czystość jedyną usunąć pokazałem powietrza zasilany Konstrukcja poświęconej prosty cylindra ponieważ komponenty osiadły drugiej zakładała pompować otwartego pozostają można Trójnik Podczas będzie propanu-butanu układ benzyny koncepcja działa która strzał gazów

Kategorie tematyczne


Podobne:
Poser - Lotnictwo Polskie
Specops
Karabiny pneumatyczne

Dodatkowe informacje:

Wojsko Polskie (WP) to nazwa polskich sił zbrojnych, używana od pocz. XIX w. Oficjalnie wprowadzona po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy