Dziś jest Wednesday - 01 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Śniadowo

Sortorama » Regionalne » Podlaskie » Łomża » Powiat łomżyński » Śniadowo
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Śniadowo - http://www.sniadowo.powiatlomzynski.pl/bip/
reklama

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Śniadowo

Opis: Władze, struktura Urzędu, prawo lokalne, zamówienia publiczne, jednostki organizacyjne i pomocnicze.
Nazwa: Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Śniadowo
URL: http://www.sniadowo.powiatlomzynski.pl/bip/
Tytuł ze strony: BIP Urzędu Gminy w Śniadowie
Losowe słowa: wtorek Urząd powstania listopada Komunikaty czynny września Gminy Majątek Biuro budowany Ostrołęcka GMINY Śniadowo Główny Gminy gminny Śniadowo Opublikował Rejestr więcej System PUBLIKATOR Gminy Rejestry Publicznej ustawą Śniadowo nieruchomości Regulamin środowiskowych serwisu WÓJTA Śniadowo Wyniki Serwis teleinformatyczny spraw Publicznej godzinach

Kategorie tematyczne


Podobne:
Prefbet - System Śniadowo

Dodatkowe informacje:

Województwo podlaskie leży w północno-wschodniej Polsce i usytuowane jest dokładnie w centrum geograficznym Europy. Na północnym-wschodzie graniczy z Litwą, na wschodzie z Białorusią, na południu z województwem lubelskim (odcinek kilku kilometrów), na zachodzie z województwami mazowieckim i warmińsko-mazurskim. Województwo podlaskie powstało z województw białostockiego i części łomżyńskiego oraz suwalskiego. Powierzchnia tak powstałego województwa to 20180 km kwadratowych, a zamieszkuje je 1,2 miliona mieszkańców (dane z roku 2001). Stolicą podlaskiego jest Białystok, a inne większe miastato Łomża i Suwałki.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy