Dziś jest Sunday - 29 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu

Sortorama » Regionalne » Dolnośląskie » Bolesławiec » Nauka i edukacja » Szkoły
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu - http://sp4bc.neostrada.pl/
reklama

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu

Opis: Informacje z życia szkoły, osiągnięcia, prace uczniów, galeria zdjęć.
Nazwa: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Matejki w Bolesławcu
URL: http://sp4bc.neostrada.pl/
Słowa kluczowe: czwórka, szkoła, sp4, pracownia, bolesławiec, podstawowa, podstawówka
Tytuł ze strony: SP 4 w Bolesławcu
Opis ze strony: Strona dla uczniów, rodziców i nauczycieli SP 4 w Bolesławcu
Losowe słowa: kultury wyśietlała fizycznej tydzień 2005/2006 uczniowska jasełka Ekologicznej języka UCZNIOWIE Matejki święto Ostrowski 2002/2003 ŚRODOWISKO Bolesławiecki Administrator POTRZEBNE Festiwal POPRAWNIE Historyczny 2004/2005 Grodziec zajęcia Oceniania dzień pasowanie rachmistrz dzień nauczyciele Narodowej Łukasz ortograficzny pozalekcyjne INFORMACJE Twoja sprawdziany mistrza OSIĄGNIĘCIA tydzień

Kategorie tematyczne


Podobne:
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bolesławcu z Oddziałami Integracyjnymi
Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu

Dodatkowe informacje:

Województwo dolnośląskie (od 1999 roku) w południowo-zachodniej części Polski. Od południa graniczy z Czechami, ze strony zachodniej z Niemcami, z województwami: lubuskim i wielkopolskim od północy oraz opolskim od wschodu. Województwo dolnośląskie utworzone zostało z byłych województw: wrocławskiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i legnickiego oraz niewielkich części kaliskiego i leszczyńskiego. Powierzchnia województwa wynosi 19 948 km2 (co daje mu 7 miejsce w kraju). Zamieszkuje je 3,0 miliony mieszkańców (dane z roku 2001). Stolicą województwa dolnośląskiego jest Wrocław, inne większe miasta to: Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra. Województwo podzielone jest na 4 powiaty grodzkie, 26 powiatów ziemskich i 169 gmin (36 miejskich, 53 miejsko-wiejskie, 80 wiejskich).

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy