Dziś jest Saturday - 28 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Gminy Krośnice

Sortorama » Regionalne » Dolnośląskie » Milicz » Powiat milicki » Krośnice
Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Gminy Krośnice - http://ug.krosnice.pl
reklama

Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Gminy Krośnice

Opis: Władze, struktura Urzędu, prawo lokalne, zamówienia publiczne, jednostki organizacyjne i pomocnicze.
Nazwa: Biuletyn Informacji Publicznej, Urząd Gminy Krośnice
URL: http://ug.krosnice.pl
Słowa kluczowe: Urząd Gminy Krośnice, BIP Krośnice, bip krośnice
Tytuł ze strony: Urząd Gminy Krośnice - Biuletyn Informacji Publicznej - BIP
Opis ze strony: Serwis internetowy Urzędu Gminy Krośnice
Losowe słowa: Krośnice Finanse email Skarbnik Jednostki Oświadczenia rozwoju Przewodniczący Sekretarz //www 38-46-022 Aktualizacja milicki wyniki majątkowe Wykaz Kontakt serwis 38-46-003 Jednostki Wyszukiwarka 38-46-021 związki Zarządzenia sekretariat@ug Oferty Uchwały · Długosz Regulamin //bip inwestycyjne organizacyjne Przetargi Obwieszczenia stanowiska krosnice dolnośląskie Stanisław Krośnice

Kategorie tematyczne


Podobne:
Wojewódzki Szpital Neuropsychiatrii w Krośnicach
Zespół Szkół w Kuźnicy Czeszyckiej
Piekarnia Familijna, Kuźnica Czeszycka

Dodatkowe informacje:

Województwo dolnośląskie (od 1999 roku) w południowo-zachodniej części Polski. Od południa graniczy z Czechami, ze strony zachodniej z Niemcami, z województwami: lubuskim i wielkopolskim od północy oraz opolskim od wschodu. Województwo dolnośląskie utworzone zostało z byłych województw: wrocławskiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i legnickiego oraz niewielkich części kaliskiego i leszczyńskiego. Powierzchnia województwa wynosi 19 948 km2 (co daje mu 7 miejsce w kraju). Zamieszkuje je 3,0 miliony mieszkańców (dane z roku 2001). Stolicą województwa dolnośląskiego jest Wrocław, inne większe miasta to: Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra. Województwo podzielone jest na 4 powiaty grodzkie, 26 powiatów ziemskich i 169 gmin (36 miejskich, 53 miejsko-wiejskie, 80 wiejskich).

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy