Dziś jest Tuesday - 31 March , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Wieści Krapkowickie

Sortorama » Regionalne » Opolskie » Krapkowice » Media
Wieści Krapkowickie - http://www.wiesci.pl
reklama

Wieści Krapkowickie

Opis: Internetowe wydanie tygodnika regionalnego.
Nazwa: Wieści Krapkowickie
URL: http://www.wiesci.pl
Tytuł ze strony: Confixx Professional
Losowe słowa: Einloggen Login helfen Bitte Email Ihnen Passwort holen Login Ihnen versuchen Passwort Einloggen klicken zuschickt vergessen Einloggen Passwort Geben Passwort haben Haben indem Passwort vergessen Ihren neues Passwort Confixx

Kategorie tematyczne

Dodatkowe informacje:

Województwo opolskie jest jednym z 16 województw w Polsce. Powstało po reformie administracyjne w 1999 r. z byłego województwa opolskiego i części częstochowskiego. Województwo opolskie jest najmniejszym województwem w Polsce – jego powierzchnia wynosi zaledwie 9412 km kwadratowych, a zamieszkiwane jest przez 1,1 mln mieszkańców. Stolicą województwa jest Opole, a inne większe miasta leżące w jego granicach to Kędzierzyn-Koźle, Brzeg i Nysa.

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy