Dziś jest Thursday - 02 April , 2015
Zobacz ostatnio zaktualizowane strony


Informacje o stronie Zespół Szkół Ponadgimnazjanch w Sępólnie Krajeńskim

Sortorama » Regionalne » Kujawsko-pomorskie » Sępólno Krajeńskie » Nauka i edukacja
Zespół Szkół Ponadgimnazjanch w Sępólnie Krajeńskim - http://www.zspsepolno.republika.pl/
reklama

Zespół Szkół Ponadgimnazjanch w Sępólnie Krajeńskim

Opis: Informacje o szkole, jej historii, kierunkach kształcenia, sukcesach uczniów.
Nazwa: Zespół Szkół Ponadgimnazjanch w Sępólnie Krajeńskim
URL: http://www.zspsepolno.republika.pl/
Słowa kluczowe: sepolno, sępólno, Sepolno, Sępólno, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sępólnie Krajeńskim, zespol szkol ponadgimnazjalnych, www. zspsepolno. republika. pl, zspsepolno. republika. pl, zsp sępólno, zspsepolno, krajna, Sępólno Krajeńskie, Krajna, zawodowka, zawodówka, szkoła, szkola, gimnazjum, podstawowa, przemysłowa, przemyslowa, liceum, technikum, drzewne, mechaniczne, socjalne, edukacja, zespół
Tytuł ze strony: Zespół Szkół Ponadgimnazjanch w Sępólnie Krajeńskim
Opis ze strony: Strona zawiera informacje o szkole( historia, zasady przyjęcia do szkoły, sukcesy uczniów, liga koszykówki o Puchar Dyrektora ZSZ ).
Losowe słowa: Ponadgimnazjalnych Sępólnie Krajeńskim Zespół Szkół

Kategorie tematyczne


Podobne:
Gminne Przedszkole nr 2 "Bajka" w Sępólnie Krajeńskim

Dodatkowe informacje:

Województwo kujawsko-pomorskie (od I 1999) położone jest w środkowo-północnej części Polski. Od północy graniczy z województwem pomorskim, od wschodu z warmińsko-mazurskim i mazowieckim, od południa z łódzkim oraz z wielkopolskim od południa i zachodu. Województwo kujawsko-pomorskie utworzone zostało z województwa włocławskiego i części bydgoskiego oraz toruńskiego. Całkowita powierzchnia powstałego w ten sposób województwa wynosi 17 970 km kwadratowych (10. miejsce w kraju), zamieszkałe jest przez 2,1 mln mieszkańców (dane z 2001 roku). Stolicą województwa jest Bydgoszcz (gdzie mieści się siedziba wojewody) i Toruń (siedziba sejmiku wojewódzkiego). Innymi większymi miastami województwa są Grudziądz, Włocławek, Inowrocław. Przez środek województwa przebiega wyraźnie zaznaczona w krajobrazie Pradolina Toruńsko-Eberswaldzka, która oddziela leżące na pd. Pojezierze Wielkopolskie od rozciągających się na pn. pojezierzy: Dobrzyńsko-Chełmińskiego i Południowopomorskiego, które dzieli biegnąca południkowo Dolina Dolnej Wisły (Kotlina Grudziądzka, Dolina Fordońska).

Dodatkowe informacje

Sortorama jest katalogiem polskich stron, który stworzyliśmy w oparciu o projekt DMOZ. O ile struktura kategorii oraz linki do stron zaprezentowane w każdej z nich, zostały zaczerpnięte bezpośrednio z bazy ODP, to nasz katalog prezentuje szczegółowe informacje na temat każdego wpisu. Informacje te pobierane są przez nasze skrypty (roboty sieciowe) w sposób ciągły - gwarantuje to, że informacje na temat stron są zawsze aktualne. Dodatkowo zauważyliśmy, że w katalogu DMOZ widnieje wiele nieaktualnych wpisów. Dotyczą one przede wszystkim wygasłych domen, usuniętych stron, przekierowań itp. Dzięki naszemu systemowi wpisy te przestają być prezentowane, aż do momentu, gdy nasz robot sieciowy nie uzna, że serwis ponownie może powrócić do katalogu.

Reklama

reklama

Wiadomości
Polecamy